Н А К А З №13 про дистанційне навчання

ХРЕСТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ХРЕСТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)

Н А К А З

26.01.2022                                        с. Хрестівка                                              № 13

Про освітній процес із використанням

технологій дистанційного навчання

Керуючись наказом відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради від 26.01.2022 року № 14 «Про переведення на дистанційну форму навчання закладів освіти Хрестівської сільської ради», відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 25 січня 2022 року № 3, рішення позачергового засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хрестівської сільської ради від 26 січня 2022 року (протокол № 3), з метою запобігання поширенню на території Хрестівської сільської ради коронавірусу COVID-19

НАКАЗУЮ:

1.Перевести Хрестівський ліцей та Новонаталівську гімназію-філію на  освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання для здобувачів освіти з 27 січня  по 04 лютого 2022 року включно.

2.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Грінченко В.В., заступнику завідувача філії Ютко Н.М.:

2.1. Здійснити необхідні організаційні заходи щодо унеможливлення перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти на час дії пункту 1 даного наказу; визначитися з формами роботи педагогічних працівників з урахуванням визначених законодавством протиепідемічних вимог.

2.2. Розробити та опублікувати на сайтах закладів заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять із використанням технологій дистанційного навчання.

2.3. Організувати інформування здобувачів освіти, батьків та працівників закладів освіти щодо заходів із запобігання поширенню хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання на сайтах закладів освіти, у спільнотах, соціальних мережах тощо.

2.4. Забезпечити роботу педагогічних працівників згідно з розробленими ними щоденними планами (організаційно-педагогічна, методична, самоосвітня робота); контроль виконання навчальних планів, освітніх програм, дотримання розкладу навчальних занять.

2.5. Після відновлення освітнього процесу в очному режимі підготувати проект  наказу про підсумки освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання.

3. Головам служб охорони праці Грінченко В.В., Шевченко Н.М.:

3.1. Обмежити доступ сторонніх осіб до закладів освіти.

3.2. Забезпечити режим підвищеної готовності підсистеми навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом МОНУ від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752.

3.3. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції, організувати інформування учасників освітнього процесу щодо заходів запобігання поширенню хвороби, дій у випадках проявів хвороби та в разі захворювання.

3.4. Забезпечити взаємодію та виконання рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хрестівської сільської ради.

3.5. Скасувати проведення запланованих нарад, семінарів, заборонити масові заходи освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру шляхом скасування або їх перенесення до нормалізації епідеміологічної ситуації.

4. Завгоспам Замороці Т.М., Рубель Л.В., медичним сестрам Вовкотруб Р.В., Фурсі А.А.:

4.1. Провести в приміщеннях закладів освіти, харчоблоках комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання.

4.2. Забезпечити недопущення до роботи працівників закладів з ознаками гострого респіраторного  захворювання.

4.3. Визначитися з графіком роботи непедагогічних працівників з урахуванням визначених законодавством протиепідемічних вимог.

5. Класним керівникам:

5.1. Провести позачергові інструктажі з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, обов’язково врахувавши необхідність суворого дотримання заходів попередження розповсюдження захворюваності на респіраторне захворювання коронавірусною хворобою COVID-19.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою та завідувачем філії Шевченко Н.М.

Директор                                                                   Світлана ВИШНЕВЕЦЬКА

З наказом ознайомлені:

Людям із порушенням зору