Інформація про організацію та проведення у Новонаталівській гімназії-філії місячника “Бути здоровим – класно!”

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту від 08 грудня 2021 року №208 «Про організацію проведення у закладах загальної середньої та дошкільної освіти  місячника «Бути здоровим – класно!», на виконання наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 06 грудня 2021 року № 239 «Про організацію проведення у закладах загальної середньої освіти області місячника «Бути здоровим – класно!», у межах реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна», з метою формування навичок здорового способу життя як важливої складової концепції життєдіяльності людини, спрямованої на поліпшення і збереження здоров’я за допомогою відповідного харчування, фізичної підготовки, морального настрою, турботи про власне здоров’я в Новонаталівській гімназії – філії  з 10 грудня        2021 року по 10 січня 2022 року було організовано місячник «Бути здоровим – класно!» та проведено ряд заходів.

Місячник  пройшов під девізом «Зроби свій вибір вже сьогодні!».

10 грудня для учнів 5-9 класів організовано перегляд відео «10 грудня – Всесвітній день футболу».

Упродовж Місячника у всіх класах проведено тематичні години спілкування:

  • для учнів 1-4 класів –   «Як вберегти себе від коронавірусної інфекції?», «Правила здорового способу життя», «Здорове харчування, спорт та міцний сон –  мої найкращі друзі!».
  • для учнів 5-9 класів –   «Дружба і здоров’я», «Все, що три повинен знати про Covid-19», « Правда про тютюн», «Гігієна харчування. Корисна та шкідлива їжа».

Дуже цікавою була бесіда на тему «Куріння – це ворог краси і здоров’я»,  яку провела для дівчат 7- 9 класів   медична сестра закладу  Фурса А.А.

Для здобувачів освіти 5-9 класів було проведено вікторину «Будь здоровим!».

У рамках Місячника для учнів 1-4 класів  був проведений захід “Подорож до країни здоров’я”, на якому діти мандрували станціями “Чистота”, “Здоров’ятко”, “Дисципліни і порядку”, “Вітамінна”, “Спортивна”, “Корисна і шкідлива їжа”. На цьому заході вчительки початкових класів  в ігровій формі зацікавлювали дітей дбати про своє здоров’я.

17 грудня для учнів 1-4 класів організовано спортивне свято «Святий Миколай іде, здоров’я  і розваги нам несе». Команди “Сильні” і “Спритні” під час змагання продемонстрували увагу, швидкісно-силові якості, спритність, згуртованість. Для школярів 5-9 класів  проведено спортивні змагання: Малюкбол, футбол,  волейбол.

Упродовж Місячника було організовано конкурс малюнків, плакатів  на тему «Все про шкідливі звички».

 В шкільній бібліотеці розміщено   виставку газет, журналів, книг на тему «За здоровий спосіб життя».

У вестибюлі закладу оформлено інформаційні матеріали: режим дня, гігієна школяра, чистота і охайність, комплекс вправ для ранкової зарядки; прислів’я та приказки про здоровий спосіб життя, поради лікаря Будьздоровченка, вислови відомих людей про здоров’я.

          Упродовж  Місячника для учнів були організовані перерви здоров’я на свіжому повітрі та рейди-перевірки «Тютюнопаління».        Для батьків класними керівниками дистанційно було організовано та проведено  бесіди  з акцентуванням уваги на питаннях створення безпечних умов виховання дітей у побуті, формування у них гігієнічних навичок та звичок здорового харчування, фізичної активності, безпечної комунікації.

Людям із порушенням зору