Інформація про проведення Олімпійського Тижня

Інформація про проведення Олімпійського Тижня

На виконання інформаційного листа відділу освіти, культури, молоді і  спорту виконавчого комітету від 30 вересня 2021 року №№ 06-07/564 «Про організацію та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2021 році», відповідно до Положень про Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійського тижня, затверджених  04 січня 2021 року Громадською організацією «Національний олімпійський комітет України», погоджених Міністерством молоді та спорту України та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з 06 по 11 вересня вчителями фізичної культури Картавець С.М. та Жигулою С.В. у закладі освіти було  проведено ряд заходів.

Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. Упродовж тижня діти знайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, були залучені до цікавих та активних спортивних заходів.

 1. Конкурс малюнків на асфальті «Спортивні ігри» (1 клас).
 2. Конкурс малюнків на тему: « Ні дня без спорту» ( 2- 5 класи). На конкурс було представлено 20 малюнків. Переможцями стали:                      Кукуруза Ю., Секундяк О.(4 кл.); Швець С., Корнієнко В. (5 кл.); Лубенська Д.,  Дременченко К . (3 клас); Василенко А. (2 клас).
 3. Змагання «Стрибки в довжину з розбігу»  (8-9 класи).

У змаганнях брали учні 8-9 класів. І місце – Рубель О. (9 клас), 2 місце  –Кужель М.(9 клас), 3 місце – Картавець Д. (8 клас). Серед дівчаток :              І місце – Андреєва Є. (9 клас),  2 місце –  Фурман Ю.(9 клас), 3 місце – Шевчук В. (8 клас).

 • Змагання «Весела скакалка». Активну участь брали учні 1- 4 класів. Найспритнішою стала учениця 3 класу Дременченко К.
 • Змагання «Веселі старти». У змаганнях брали участь учні 5 класу. Команди «Три Богатиря» та Соколи» змагалися між собою,  набрали однакову кількість балів, перемогла дружба.
 • Урок з використанням презентації на тему «Відкриття Олімпіади в Токіо». В ході проведення відкритого уроку учні закладу дізналися про українських олімпійців та їх перемоги.
 • Віртуальна екскурсія «Історія Олімпійських ігор» за матеріалами, розміщеними на стендах у коридорі закладу освіти.
 • Урок з використанням презентації на тему «Символіка Олімпійських ігор».  Мультфільм « Дітям про спорт».

У ході проведення відкритого уроку учні закладу дізналися про історію виникнення та  проведення Олімпійських ігор й  різних видів спорту.

 • Змагання з армреслінгу. У змаганнях брали участь юнаки 8 та 9 класів:

                І місце –  Рубель О. (9 клас),  2 місце – Кужель М. (9 клас),  3 місце –

               Лубенський Т. (8 клас).

 1.  Мініфутбол між двома командами «Олімпійці» та «Юні Орли». У змаганнях брали участь учні 6 класу, з рахунком 3:1 перемогла команда «Юні Орли».
 2.  Естафета «Малі Олімпійські ігри». Спортивні змагання збірних команд учнів 1-4 класів. Юні спортсмени визначали, чия команда спритніша та сильніша в цікавих естафетах, а вболівальники підтримували їх оплесками.
 3.  Флешмоб «Ми любимо спорт». У флешмобі брали участь учні 1-9 класів. Всі мали змогу проявити свої таланти.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні отримали  гарний настрій та масу позитивних емоцій.

Людям із порушенням зору