Інформація щодо проведення заходів, присвячених Дню пам’яті Героїв Крут

За ту невдачу, що зазнали Крути…
Ні, не дарма пече серця наш гнів,
За ті могили, навіть без хрестів,
Що стогін їх щоночі й досі чути…

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Вшановуємо пам’ять 300 учнів, студентів, які сміливо стали на захист столиці молодої Української держави за 130 км від Києва, біля станції Крути.

З метою вшанування героїчного подвигу  молодих захисників Української Народної Республіки, виховання почуття патріотизму, формування потреби усвідомлювати себе патріотом і громадянином України, в закладі освіти були проведені  заходи,  присвячені  подвигу Героїв Крут:

  1. Оформлено інформаційний бюлетень «29 січня – День пам’яті Героїв Крут».
  2. Години спілкування на теми: «Бій під Крутами: пам’ятаємо героїв» «Герої Крут живуть у нашій пам’яті»  (7, 8 класи). Учні обговорили події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність упродовж останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами.
  3. Здобувачі освіти 5, 6, 9 класів  переглянули фільм «День пам’яті Героїв Крут» та поділилися своїми враженнями від побаченого. 
  4. В бібліотеці оформлено тематичну  виставку «Пам’ятай про Крути…».

Проведені заходи до Дня пам’яті Героїв Крут об’єднала думка про те, що цей день назавжди залишиться в пам’яті світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Вітчизни.

Людям із порушенням зору