Наказ №169 про дистанційне навчання

ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ХРЕСТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

 ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

(ХРЕСТІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ)

                                                              НАКАЗ

04.11.2021                                          с.Хрестівка                                             № 169

Про продовження освітнього

процесу з використанням

технологій дистанційного

навчання

На виконання наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради від 04.11.2021 року № 191 «Про продовження дистанційного навчання», протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хрестівської сільської ради від 04 листопада 2021 року №9, з метою посилення обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Хрестівської сільської ради, упередження захворюваності серед усіх учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання для здобувачів освіти опорного навчального закладу «Хрестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області» до 12.11.2021 року.

2. У період навчання з використанням технологій дистанційного навчання для працівників установити режим дистанційної роботи (крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань) або надати, за бажанням працівників, щорічні, додаткові відпустки та відпустки без збереження заробітної плати відповідно до вимог Кодексу законів про працю України.

3. Оплату праці здійснювати згідно з чинним законодавством України.

4. Класним керівникам:

4.1. Довести до відома учасників освітнього процесу, батьків зміст наказу, зміну режиму роботи закладу.

4.2.  Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків щодо необхідності здійснення контролю за дистанційним навчанням дітей та про адміністративну відповідальність, до якої можуть бути притягнені батьки за перебування дітей на вулиці (стадіони, дитячі майданчики, магазини тощо) в період карантину.

5. Заступникам Грінченко В.В., Ютко Н.М. продовжити роз’яснювальну роботу щодо тривалості уроків, які проводяться з використанням технологій дистанційного навчання, асинхронного та синхронного режимів взаємодії між суб’єктами освітнього процесу.

6. Відповідальним за наповнення сайтів Грінченку Ю.Д., Картавець С.М. опублікувати даний наказ на сайтах закладу.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою та завідувачем філії Шевченко Н.М.

Директор                                                                  Світлана ВИШНЕВЕЦЬКА

Людям із порушенням зору