Інформація про підсумки тижня математики

Інформація

про підсумки проведення  тижня математики

у Новонаталівській гімназії – філії

у 2021/2022 навчальному році

Відповідно до загальношкільного плану, з метою поглиблення знань учнів з математики, поглиблення уявлення про використання відомостей із математики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, творчих та пізнавальних здібностей у закладі з  17 по 21 січня 2022 року було проведено Тиждень математики, організований вчителем  Андреєвою А.М.

 Для проведення Тижня були задіяні учні 5-9 класів,  учасники різних видів змагань.

В понеділок для здобувачів 5 класу проведено гру «Математичний іподром», всі були дуже активні. Переможцем стала команда «Задача», капітаном якої була Швець Софія.

          Школярі 7 класу у вівторок дізналися цікаві факти про математику і математиків, чим були дуже здивовані та зацікавлені та здійснили подорож до Країни чисел.

          Для  учнів 8-го класу організовано гру «LG-Еврика», в якій діти виконували логічні та нестандартні задачі з практичним змістом. Перемогла дружба.

          В четвер дві команди здобувачів освіти 9 класу змагалися у грі «Математичний бій». Перемогла команда «Плюсики», яку очолювала Андреєва Єлизавета.

          І в останній день тижня школярі  6-го класу взяли участь в  інтелектуальній математичній грі «Змагання розумів». Клас поділився на дві команди. Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, розвивати логічне мислення та кмітливість.

Упродовж тижня здобувачі освіти  розв’язували кросворди, ребуси, логічні задачі, що дало їм змогу визначити необхідність знань з математики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху.

Проведені заходи сприяли розвитку пізнавального інтересу та творчої активності учнів.

Людям із порушенням зору